Hakkımızda

Evde360 Hakkında

EVDE360’a hoş geldiniz.

PALMET Şirketler Grubu’na bağlı bir e-ticaret şirketi olan Evde360, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile tüketicileri önemli markalarla buluşturmaktadır.

Marka ve ürün çeşitliliğiyle tüketicilere farklı seçenekler sunan EVDE360, ulaşılabilir ve güvenilir bir marka olarak hizmetlerine devam etmektedir.


PALMET ŞİRKETLER GRUBU

1984 yılında kurulan PALMET Şirketler Grubu, Türkiye enerji sektörünün ilk yatırımcılarından biridir. Enerji sektörüne yön veren PALMET; PALGAZ, İZGAZ ve PALEN şirketleriyle Gebze, Kocaeli ve Erzurum şehirlerine doğal gaz arzı sağlamaktadır. Şehir içi doğal gaz dağıtımı, doğal gaz ticareti, elektrik üretimi ve elektrik ticareti alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

833 MW gücündeki BAYMİNA Doğalgaz Çevrim Santrali, 60 MW gücündeki DELTA Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali, ve 62 MW gücündeki ALES Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali ile toplam 955 MW’lık kurulu güce sahiptir. Diğer yandan Erzincan’daki 283 MW gücündeki Eriç Barajı ve HES Projesi’nin inşaat aşamasına gelmiştir.

3 lisans bölgesinde 2 il 32 ilçede 900 bini aşkın aboneye hizmet veren şirket, yıllık 6 milyar metreküp gaz hacmi ile Türkiye’de tüketilen doğal gazın %10’unu dağıtım şebekeleri ve doğal gaz çevrim santralleri üzerinden yönetmektedir.

 


Bu veritabanı test amaçlı oluşturulmuştur.
Nötralize