Kullanım Koşulları

Evde360.com Kullanım Koşulları

Evde360 internet sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Sitemiz hizmetlerinden dilerseniz üye olarak, dilerseniz de üye olmaksızın faydalanabilirsiniz. Ancak sitemize üye olarak, Evde360’nin sizler için özel hazırladığı dönemsel kampanya ve fırsatlardan faydalanabileceğinizi hatırlatmak isteriz. 

İnternet sitemiz aracılığıyla tarafınızdan edindiğimiz kişisel verilerinizin nasıl toplandığı ve işlendiğinin detaylarına “Gizlilik Politikası ve Çerezler” ulaşabilirsiniz.

Bunların haricinde önemle belirtmek isteriz ki internet sitemizi ziyaret etmeniz ile birlikte aşağıdaki hususların hukuken geçerli olduğunu ve tarafınızı bağladığını kabul ediyorsunuz. O nedenle sitemiz kullanım koşullarını dikkatle okumanızı rica ederiz.

Bu internet sitesinin sahibi ve işleticisi Digipal Teknoloji Ticaret Anonim Şirketi’dir. Şirketimiz, öncesinde haber vermeksizin işbu internet sitesinde tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır. 

İnternet sitemizde mevcut tüm materyal ve içerik, ticari markalarımız ve markalarımıza ilişkin telif hakları da dahil olmak üzere tüm fikri mülkiyet hakları Şirketimize veya Şirketimizin bağlı olduğu şirketler grubuna aittir. 

Ürün, hizmet, kod ve yazılımlar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmaksızın İnternet sitemizde yer alan hiçbir materyal ve/veya içerik Şirketimiz yazılı ön izni olmaksızın kati surette değiştirtilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, yüklenemez, aktarılamaz, gerçekleştirilemez, dağıtılamaz ya da satılamaz. Kişisel bilgi amacı güden ve ticari olmayan çoğaltımlara ancak tüm ilgili telif hakkı ve mülkiyet bildirimlerine sadık kalınması koşuluyla izin verilmektedir.

İnternet sitemizde yer alan bilgilerin doğru, eksiksiz ve güncel olması hususunda Şirketimiz her türlü makul çabayı göstermektedir. Ancak önemle belirtmek isteriz ki Şirketimiz, gerek internet sitemizde yer alan harici bağlantılar ile içerikler gerekse internet sitemizde yayımlanan diğer tüm bilgiler yönünden bir garanti vermemekte olup (istikrar veya virüssüz olması da dahil), bu verilerde sehven meydana gelebilecek hata yada eksikliklerden sorumluluk kabul etmemektedir. Bu kapsamda internet sitemizde mevcut bilgilerin doğrudan veya dolaylı kullanımından kaynaklanabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı ya da sair zarardan her türlü mesuliyeti reddetmekteyiz. 

 

Adres: Küçük Çamlıca Mah. Bulgurlu cad. No 60 Üsküdar - İstanbul

MERSİS No: 029512745200001

Telefon: 0850 304 43 82

Faks: 0216 339 91 77 

E-posta: destek@evde360.com